top of page

2007 yılından bu yana duvar kağıdı ve dekorasyon konusunda hizmet veren firmamız, kuruluşundan itibaren kısa bir sürede geniş bir müşteri kitlesine ulaşmış, binlerce çeşit ürününe her geçen gün yenilerini ekleyerek tüm müşterilerinin beğenisine en uygun duvar kağıdını seçmeyi ve uygulamayı prensip edinmiştir. Deneyimli iç mimarlarımız ile dekorasyon ile ilgili her konuda yardımcı olmak, sorunlara çözüm bulmak yine firmamızın en önemli özelliğidir. Her müşterimiz ile kağıt seçiminden uygulama bitimine kadar özel olarak ilgilenen firmamız, uygulama bitiminden sonra da aynı ilgiyi devam ettirmektedir. " Sıfır Sorun, Sonsuz Çözüm" sloganı ile sadece Kocaeli halkına değil başka şehirlerde bulunan müşterilere de aynı hizmeti götürmektedir. Yerel Basının da ilgisini çeken firmamız ile ilgili haberleri aşağıdaki linklere girerek takip edebilirsiniz.

Misyonumuz;

Müşteri memnuniyetini ve hizmet kalitesini ön planda tutarak müşterilerimize çok seçenekli çözümler sunmak ve uygulamaktır.

 

Vizyonumuz;

Sektöründeki pazarda güvenilir bir firma olarak ürün çeşitliliğini sürekli arttırıp yenileyerek yükselen değerlere sahip firmalar arasında yer almaktır.

 

bottom of page