top of page

Firmamız aşağıda bağlantıları verilen seçkin markalarla birlikte bir çok firmanın İzmit bayiliğini yapmaktadır.Mağazamızdaki, renk ve desen kombinasyonundan oluşan  binlerce çeşit duvar kağıdı ile duvar panoları, duvar kaplamaları ve diğer ürünlere ait detaylı bilgilere bu bağlantılardan erişebilirsiniz.


 

Almanya'da kurulduğu ilk günden beri hedefi yenilikçi tasarımlarla yüksek kalitede ürünler geliştirmek ve pazarlamak olan Rasch, bugün Avrupa'nın lider duvar kağıdı markaları arasında ilk sıralarda yerini almaktadır.

 

Rasch, dünyaca ünlü tasarımcılarla çalışma geleneğini bugün de sürdürmektedir. 2005 yılında tanıtılan "Colorflage" koleksiyonu, ünlü tasarımcı Markus Benesch tarafından hazırlanmıştır. Ünlü tasarımcı Bernard Holzapfel liderliğindeki Rasch tasarım ekibinin geliştirdiği, eşsiz tasarımla birleştirilmiş yüksek kaliteli duvar kağıtları, dekorasyonda benzersiz tasarım olanakları sunmaktadır.


 

Bir Fransız firması olan Caselio birbirinden güzel klasik, yarı klasik, modern tasarımları ile ülkemizde çok aranan bir markadır.

1974 yılında Almanya’da kurulan A.S. Creation kısa zamanda  İngiltere, Fransa, Hollanda, Rusya, Çek Cumhuriyeti ve Çin’de yapılanarak  Avrupa ve Asya’da aranan bir marka haline gelmiştir.

 

Kağıt esaslı, Vinyl esaslı ve Boyanabilir  türden duvar kağıdı çeşitleri ile çok geniş bir ürün yelpazesine sahip olan A.S. Creation ülkemizde de çok tercih edilen bir markadır.

 

İtalya'nın en köklü duvar kağıdı üreticilerinden biri olan PARATO Group, tasarımcısı CRISTIANA MASI'nin adını verdiği koleksiyonları ile klasik İtalyan tarzını en iyi şekilde yansıtmaktadır.

Vinly ve non-woven özellikleri taşıyan farklı koleksiyonları ile Türkiye’de oldukça ilgi görmektedir.

110 yıllık üretici geçmişi olan ECO & BORAS, İsveç ve diğer İskandinav ülkeleri arasında en eski ve en büyük üretici firmadır.İskandinav kültürünün, zarafeti ve kalitesini içeren dünyaca ünlü tasarımcılar BJORN NILSSON, ANN STARREN, CAMILA BREDIN imzalarını taşıyan koleksiyonları 2007 yılından itibaren Türkiye pazarındadır. Modern çizgilerini temalı katalogları ile tamamlayan grubun ürünleri özellikle lüks konut projelerinde mimarlar tarafından tercih edilmektedir.

IDECO - Belçika ve GRANTIL - Fransa markalarının bir araya gelmesi yepyeni bir marka yarattı "GRANDECO".Yılların tecrübe ve birikimleriyle hazırlanan GRANDECO markalı koleksiyonlar oldukça ilgi görmektedir.

Bir Fransız firması olan TEXAM, alışılmışın dışında butik koleksiyonları ile duvar kağıdı sektöründe yer almıştır.

Vinyl bambu, vinyl hasır, tekstil dokulu ve naturel içerikleri ürünlerinin yanı sıra akustik ve antibakteriyel nitelikli duvar kağıdı üretimleri ile Fransa'nın seçkin firmaları arasındadır.

Özellikle proje uygulamalarında ve yoğun insan trafiği olan mekanlarda talep edilen İngiliz NEWMOR Grubu,Tekstil tabanlı geniş ürün yelpazesini 2008 yılında yıkanabilir vinyl koleksiyonu ile tamamlayarak sektördeki ağırlığını hissettirmeğe devam etmektedir.

Kalite ve dayanıklılık özelliklerini ürün çeşitliliği ile güçlendiren Newmor bir çok projede tercih edilmektedir.

Avrupa’da geniş ürün yelpazesiyle adını duyuran Linea-İspanya firması özellikle; üniversite tarafından onaylı "Güneş Koruyucu Statik Folyo (sun protection)" ürünü ile Türkiye pazarında iddialı. Ayrıca dekoratif statik cam folyoları ile birlikte birbirinden farklı desenlerden oluşan "duvar çıkartmaları" da yine çeşitlerimiz arasındadır. "Sun protection" ürünleri genel özellikleri ve kullanım alanları;
 - Uygulaması son derece basittir,
 - Yapıştırıcı gerektirmez
 - Kapladığı yüzeyde sadece su ile tutunur
 - Sökülebilir
yoğun güneş ışınlar etkisinde kalan vitrinler, oteller, hastane ve klinikler, ev, ofis ve işyerlerinde tercih edilir.

Fransa'nın duvar kağıdı sektöründeki güçlü firmalarından birisi olan LUTECE, özellikle çocuk ve bebek ürünleri ile Türkiye pazarında aranan bir marka haline gelmiştir.

bottom of page